دستکش ضد اسید ساق بلند

گروه ایمنی میلاد
دسته بندی:  دستکش ایمنی  / دستکش ضد اسید
برند: ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
دستکش ضد اسید ساق بلند جنس روکش=پی وی سی درجه یک مقاوم در برابر مایعات و اسید

دستکش ضد اسید ساق بلند

          جنس روکش=پی وی سی درجه یک

دستکش ضد اسید ساق بلند مقاوم در برابر کار با اسید ، دستکش ضد اسید قابل کاربرددر جوشکاری و محیط های صنعتی، مصارف عمومی، فعالیت های ساختمانی می باشد.

خصوصیات دستکش ضد اسید : نفوذ ناپذیری در برابر مایعات ،مقاوم در برابر اسید  ، دوام فراوان ،ضد حساسیت، راحت و سبک ، پوشش مناسب است.

دستکش ضد اسید ساق بلنددارای استاندارد EN 388 و EN 420 می باشد.
 جهت قیمت دستکش ضد اسید ساق بلند به سایت ایمنی میلاد مراجعه شود.
 خرید دستکش ضد اسید ساق بلند مقرون به صرفه است.

دستکش ضد اسید دارای تاییدیه کیفیت اتحادیه اروپایی می باشد.

دستکش ضد اسید ساق بلند جنس روکش=پی وی سی درجه یک مقاوم در برابر مایعات و اسید
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi