دستکش ضد اسید ساق مچی

گروه ایمنی میلاد
دسته بندی:  دستکش ایمنی  / دستکش ضد اسید
برند: ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
دستکش ضد اسید ساق کوتاه دستکش ضد اسید ساق کوتاه جنس روکش=پی وی سی درجه یک مقاوم در برابر مایعات و اسید و ساق آن پارچه کتانی است

دستکش ضد اسید ساق مچی

جنس روکش دستکش ضداسید : پی وی سی درجه یک

جنس پارچه  ساق دستکش ضد اسید : پارچه کتانی

کاربرد دستکش ضد اسید ساق کوتاه در مصارف صنعتی و کار با اسید ، جوشکاری ، مصارف عمومی، فعالیت های ساختمانی ،حمل و نقل می باشد.
قیمت دستکش ایمنی ضد اسید ساق کوتاه 16500 می باشد.
خرید دستکش ایمنی ضد اسید ساق مچی مناسب در برابر مایعات و اسیدهای ضعیف است..

خصوصیات دستکش ضد اسید : نفوذ ناپذیری در برابر  مایعات ،مقاوم در برابر اسید های ضعیف ، دوام فراوان ،ضد حساسیت، راحت و سبک ، پوشش مناسب

دستکش ضد اسید ساق مچی گروه ایمنی میلاد دارای استاندارد EN 388 و EN 420 می باشد.

دستکش ضد اسید ساق کوتاه دارای تاییدیه کیفیت اتحادیه اروپایی است.

دستکش ضد اسید ساق کوتاه دستکش ضد اسید ساق کوتاه جنس روکش=پی وی سی درجه یک مقاوم در برابر مایعات و اسید و ساق آن پارچه کتانی است

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi