کفش ایمنی چرم مدل 3010

گروه ایمنی میلاد
دسته بندی:  کفش ایمنی  / سایر انواع کفش ایمنی
برند: ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
جنس رویه چرم نبوک با مقاومت بالا

کفش ایمنی مدل ۳۰۱۰ در زیره خود دارای یک لایه فلزی است. این ویژگی باعث می شود تا فرد با خیالی آسوده، بتواند در فضایی با انواع میخ و براده های فلزی راه بروند و هیچ نگرانی از بابت نفوذ براده ها و … به کف پای خود نداشته باشد.
رویه این کفش ایمنی از چرم نبوک تهیه شده است که مقاومت بسیار بالایی دربرابر پارگی و ترک خوردگی از خود نشان می دهد. گیره های بند از فلز و سرپنجه کفش از کامپوزیت تولید شده است. این مدل از کفش ایمنی دارای تاییدیه از مرکز تحقیقات وزارت کار است.

جنس رویه چرم نبوک با مقاومت بالا
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi