کلاه ایمنی

گروه ایمنی میلاد
دسته بندی:  کلاه ایمنی  / سایر انواع کلاه ایمنی
برند: ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
جنس کلاه ایمنی مواد پلی پروپیلن
جنس بند ابریشم

کلاه ایمنی jsp محافظ سر در برابر رویداد های احتمالی در محیط کار می باشد. کلاه ایمنی از جنس مواد پلی پروپیلن است که بسیار بادوام و محکم می باشد. کلاه ایمنی گروه ایمنی میلاد دارای 6 نقطه اتصال بند کلاه جهت جلوگیری از ضربه به صورت و دارای عرق گیر روی پیشانی می باشد. قیمت کلاه ایمنی برحسب کاربرد آن  متغیر است.

جنس کلاه ایمنی مواد پلی پروپیلن
جنس بند ابریشم
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi