کپسول آتش نشانی حاوی پودر و گاز

گروه ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
نوع کپسول آتش نشانی حاوی پودر و گاز

زمانی که ساختمان دچار آتش سوزی هایی با وسعت زیاد می شود، بهترین گزینه برای مقابله با حادثه، استفاده از کپسول آتش نشانی پودر و گاز است. این نمونه کپسول آتش نشانی برای مقابله با آتش سوزی ناشی از مایعات اشتعال زا، آتش سوزی  با منشاء الکتریکی و آتش سوزی ناشی از گاز های اشتعال زا استفاده می شود.از کپسول آتش نشانی پودر و گاز نباید به منظور خاموش سازی روغن و چربی های خوراکی استفاده شود، بنابراین محل نگه داری این کپسول هر جایی به جز آشپزخانه است.

نوع کپسول آتش نشانی حاوی پودر و گاز
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi