درباره  فروشگاه مخزن شاپ

مخزن شاپ بابیش از هفت سال سابقه  به عنوان نماینده فروش مخزن طبرستان که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات پلی‌اتیلن به روش روتومولدینگ است، با توجه به رضایت مشتریان از محصولات پلی‌اتیلن، فروشگاه آنلاین خود را دایر نموده است.

این مجموعه باسابقه چندین ساله فروش فروشگاهی در عرصه توزیع  مخازن پلی اتیلن دراستان پهناورقم  درنظر دارد باتاسیس این سایت بتواند درسراسر ایران محصولات مورد نیاز شما دوستان را سریع وباقیمت بدون واسطه ازمحل تولید به دست شما برساند.

امید است بتوانیم دراین راه رضایتمندی شما مشتریان عزیز راجلب کنیم.

مخازن آب از دو ماده اصلی پلی اتیلن و کربنات تشکیل می شوند. پلی اتیلن برای دوام و کربنات برای جلوگیری از دفرمه شدن مخزن استفاده می شود. نسبت ترکیب این دو ماده باید درساختارمخزن استانداردباشدتجربه نشان داده که اگردرصد کربنات بیشترباشد باعث شکنندگی درمدت زمان نه چندان دور وایجاد ترک ازمحل نصب اتصالات در محصول میشود.

برخی از شرکت های رقیب برای کاهش قیمت، درصد پلی اتیلن را که ماده ای گران تر است، به حداقل و درصد کربنات را افزایش می دهند و بعضا برای ساخت مخازن ازموادبازیافتی استفاده میکنند این کار باعث کاهش قیمت می شود، اما کیفیت مخزن را نیز کاهش می دهد.
مخازن طبرستان از نظر ترکیب اصلی کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی هستند. این امر باعث کیفیت بالاتر و قیمت بالاتر آنها می شود.
طبرستان یکی از اولین تولید کنندگان مخازن در ایران است.

رنگ آبی داخل مخزن دلیل بر آنتی باکتریال بودن آن نیست. پلی اتیلن موجود در مخازن طبرستان از نوع کد 3840 است که صددرصد آنتی باکتریال است.

مزایای مخزن آب طبرستان عبارتند از:

ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت بالا - مقاوم در برابر  نورخورشید و پوسیدگی - ضدجلبک و آنتی  UV - دارای ضمانت نامه کتبی - قیمت مناسب ومهراستاندارد وتاییده بهداشت  میباشد.

 تماس با  فروشگاه مخزن شاپ

 ارسال پیام به  فروشگاه مخزن شاپ

فروشگاه مخزن شاپ
ارتباط با فروشگاه مخزن شاپ

عنوان باکس

متن باکس