ماسک تنفسی FFP2(N95)

شرکت مدیسا پلیمر آریا
ویژگی های محصول

ماسک های شرکت مدیسا پلیمر اریا یزد ( میداس ) با کسب تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت و وزارت صنعت، معدن و تجارت، از نظر کارایی فیلتراسیون با استاندارد N95  با راندمان جذب ذرات معلق بیش از 95 درصدی ذرات معلق با اندازه کمتر از 0.3 میکرون  تولید و عرضه میگردد.

بر اساس استاندارد EN 149 اروپا ماسک های تنفسی در سه رده FFP1 با راندمان جذب بالاتر از 80 درصد،FFP2 با راندمان جذب بالاتر از 94 درصد، و FFP3 با راندمان جذب بالاتر از 99 درصد، دسته بندی میگردند. در امریکا موسسه ملی بهداشت و ایمنی شغلی ( National Institute for Occupational Safety and Health)  با نام مختصر نیوش  (NIOSH)کار تدوین استاندارد و دسته بندی انواع ماسک های تنفسی را بر عهده دارد. بر اساس استاندارد امریکا ماسک های تنفسی در 3 رده دسته بندی میگردندکه شامل: N95  با راندمان جذب بالاتر از 95 درصد،  N99 با راندمان جذب بالاتر از 99 درصد، و N100 با راندمان جذب بالاتر از 99/97 درصد میباشد. بر این اساس اغلب استاندارد FFP2  اروپا معادل N95 در نظر گرفته میشود.

کلمات قابل جستجو

ماسک   FFP2   ماسک N95  

  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi