ماسک تنفسی FFP3(N99)

شرکت مدیسا پلیمر آریا
ویژگی های محصول
دارای لایه نانو دارای تاییدیه نانو مقیاس از ستاد نانو کشور

ماسک های شرکت مدیسا پلیمر اریا یزد ( میداس ) با کسب تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت و وزارت صنعت، معدن و تجارت، از نظر کارایی فیلتراسیون با استاندارد N99  با راندمان جذب ذرات معلق بیش از 99 درصدی ذرات معلق با اندازه کمتر از 0.3 میکرون  تولید و عرضه میگردد.

بر اساس استاندارد EN 149 اروپا ماسک های تنفسی در سه رده FFP1 با راندمان جذب بالاتر از 80 درصد،FFP2 با راندمان جذب بالاتر از 94 درصد، و FFP3 با راندمان جذب بالاتر از 99 درصد، دسته بندی میگردند. در امریکا موسسه ملی بهداشت و ایمنی شغلی ( National Institute for Occupational Safety and Health)  با نام مختصر نیوش  (NIOSH)کار تدوین استاندارد و دسته بندی انواع ماسک های تنفسی را بر عهده دارد. بر اساس استاندارد امریکا ماسک های تنفسی در 3 رده دسته بندی میگردندکه شامل: N95  با راندمان جذب بالاتر از 95 درصد،  N99 با راندمان جذب بالاتر از 99 درصد، و N100 با راندمان جذب بالاتر از 99/97 درصد میباشد. بر این اساس اغلب استاندارد FFP3  اروپا معادل N99 در نظر گرفته میشود.

کلمات قابل جستجو

ماسک تنفسی   FFP3   ماسکN99  

دارای لایه نانو دارای تاییدیه نانو مقیاس از ستاد نانو کشور

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi