محلول ضدعفونی کننده بیمارستانی سطح 15 درصد فارماسین- 20 لیتری

شرکت دانش بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد
ویژگی های محصول
حجم قابل عرضه 20 لیتری

عدم موجودی

محلول ضدعفونی کننده سطح فارماسین 15% بر پایه پراستیک اسید بوده و از جمله ضدعفونی کننده هاي سریع الاثر با کارایی بالا و از بین برنده کلیه اجرام میکروبی از قبیل قارچ، میکروب، باکتري و ویروس می باشد. فارماسین جهت استفاده در کلیه مکان هاي عمومی نظیر مراکز آموزشی، فرهنگی، حمل و نقل عمومی، رستوران ها و اجتماعی، اداري، بیمارستانی، ورزشی و... بکار می رود.

این محلول براي ضدعفونی کردن کلیه سطوح اعم از انبارها، سالن هاي تولید، اتاق هاي تمیز، تجهیزات صنایع تولید مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، سطوح آزمایشگاهی، کلیه تجهیزات لوله هاي انتقال ساخت مواد، تجهیزات توزین مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی مناسب است. مدت زمان تاثیرگذاري این محصول بین 3-5 دقیقه بوده و جهت استفاده باید صد برابر رقیق شود. محصول باید به صورت تازه تهیه و به روش هاي اسپري، غوطه ور سازي و اسفنج کشی استفاده گردد.

حجم قابل عرضه 20 لیتری

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi