محلول ضدعفونی کننده سطوح 5 درصد- 250 میلی لیتری

شرکت دانش بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد
ویژگی های محصول
حجم قابل عرضه 250سی سی

17,500 تومان

 محلول ضدعفونی کننده سطح فارماسین 5 % بر پایه پراستیک اسـید بوده و از جمله ضــدعفونی کننده هاي سـریع الاثر با کارایی بالا و از بین برنده کلیه اجرام میکروبیاز قبیل قارچ، میکروب، باکتري و ویروس می باشـد. فارماســین جهت اســـتفاده در کلیه مکان هاي عمومی نظیر مراکز آموزشـــی، فرهنگی، حمل و نقل عمومی، رســـتوران ها و اجتماعی، اداري، بیمارستانی، ورزشی و... بکار می رود. این محلول براي ضـدعفونی کردن کلیه سـطوح اعم از انبارها، سـالن هاي تولید، اتاق هاي تمیز، تجهیزات صنایع تولید مواد غذایی، آرایشـــی و بهداشتی، سطوح آزمایشـــگاهی، کلیه تجهیزات لوله هاي انتقال ساخت مواد، تجهیزات توزین مواد غذایی، آرایشـــی و بهداشتی مناسب است. مدت زمان تاثیرگذاري این محصـــول بین 5-3 دقیقه بوده وجهت استفاده باید ۱۰۰ برابر رقیق شود. محصول باید بصـورت تازه تهیه و به روش هاي اسپري، غوطه ور سازي و اسفنج کشـی استفاده گردد.

حجم قابل عرضه 250سی سی

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi