محلول پوویدون آیدان 10 درصد-یک لیتری

شرکت دانش بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد
دسته بندی:  مصارف پزشکی و بیمارستانی
برند: فارمادین
ویژگی های محصول
محلول پوویدون آیدان یک لیتری

57,000 تومان

محلول پوویدون آیدان برای ضدعفونی کردن محل زخم و سـوختگی های درجه دو و سه و همچنین ضــدعفونی کردن محل تزریق و پیشــگیری از عفونت در بخیه و پانســـــمان مناسب است. اکثر مردم محلول پوویدن آیدان را به نام بتادین یا فارمادین می شناسند و آن را با قیمت های متفاوت برحسب ابعاد خریداری می کنند. نانو کیمیا با دانشی برتر محلول پوویدون آیدان را به فروش می رساند.

محلول پوویدون آیدان یک لیتری
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi