ژل ضدعفونی کننده دست- 60 میلی لیتری

شرکت دانش بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد
دسته بندی:  مصارف بهداشت عمومی
برند: فارماسین
ویژگی های محصول
ابعاد ژل ضدعفونی کننده دست 60سی سی
مواد تشکیل دهنده الکل 70 درصد

عدم موجودی

ژل ضدعفونی کننده بهداشتی دست فارماسین، ضـــد عفونی کننده اي با پوشــــش ضـدمیکروب و ضـدویروسـی با حداقل تحریک کنندگی پوســـتی اســت. استفاده از این ژل ضدعفونی کننده، نیاز به آبکشی ندارد و از خشـــکی بیش از حد پوست جلوگیري کرده و در 30 ثانیه دســـت ها را از میکروب ها پاك می کند. قیمت خرید محلول ضدعفونی کننده دست براساس ابعاد ظرف متغیر است.

فارماسین یک ضدعفونی کننده بسیار موثر و سریع الاثر بـراي از بین بـردن میکــروب هاي بیماري زا روي پوست دست می باشـد. این محلول موثر براي از بین بردن طیف وسـیعی از باکتري ها، ویروس ها مایکوباکتریوم ها و قارچ ها است.

ابعاد ژل ضدعفونی کننده دست 60سی سی
مواد تشکیل دهنده الکل 70 درصد
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi