ماسک ۵ لایه N99

شرکت ماسک تنفسی ترمه
ویژگی های محصول
تعداد لایه ها ۵
جنس لایه ها دو لایه اسپان باند ، دو لایه SSMMS و دو لایه ملت بلون

ماسک ۵ لایه N99 ترمه، دارای شیر یکطرفه (سوپاپ) است که به تنفس راحت تر و خروج رطوبت کمک می کند و مانع گرم شدن هوای داخل ماسک می شود. جهت لطافت، راحتی و جلوگیری از نشتی از ابر استاندارد استفاده شده است. طبق استاندارد EN149 ماسک تنفسی ترمه با راندمان بسیار بالا (۹۹ درصد) عمل می می کند و مطابق استاندارد آمریکایی با داشتن راندمان بالا، کلاس N99 را پاس می نماید.

ماسک ۵ لایه N99، دارای دیافراگم سیلیکونی می باشد و در تولید این نوع ماسک از دو لایه اسپان باند ، دو لایه SSMMS  و دو لایه ملت بلون استفاده شده است. مواد اولیه، لایه ها و بسته بندی دارای گرید پزشکی است و هم چنین این ماسک دارای سیم فیکس کننده مخفی نیز می باشد.

تعداد لایه ها ۵
جنس لایه ها دو لایه اسپان باند ، دو لایه SSMMS و دو لایه ملت بلون
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi