دسته بندی:  دستگاه ها و تجهیزات بیمارستانی
برند: ستاره پیام آوران سلامت
ویژگی های محصول

وسیله ای لوله ای شکل از جنس پلاستیک است که با هدف تسهیل در رساندن دارو به ریه ها در بیماران مبتلا به  آسم ساخته شده است. آسان نفس یا دمیار تنفسی کمک می کند تا دارو به طور مستقیم به ریه ها منتقل شود و از رسوب دارو در دهان و گلو، که خود می تواند منجر به عفونت های خفیف و سوزش شود، جلوگیری نماید. آسان نفس برای تمامی افرادی که از اسپری های L شکل ( MDI ) استفاده می کنند، قابل استفاده است. استفاده از آن محدودیت سنی ندارد، اما در کودکان زیر ۴ سال باید یک ماسک نیز به انتهای ابزار متصل شود

  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi