دسته بندی:  دستگاه ها و تجهیزات بیمارستانی
برند: ستاره پیام آوران سلامت
ویژگی های محصول
جنس پلی کربنات پلیمری ضد آب
قابلیت شست و شو دارد

شیلد یک کلمه انگلیسی به معنای حائل و محافظ است یا به عبارت بهتر، فاصله انداز میان دو شی، مانند عملی که پنجره انجام می‌دهد و میان فضای داخل منزل یا خودرو و محیط بیرون، فاصله ایجاد می‌کند. در این میان کار شیلد به‌عنوان یک وسیله حفاظت فردی، ایجاد حفاظ در مقابل صورت کاربر بوده به‌گونه‌ای که کل صورت فرد تا زیر چانه پوشش داده شود. در این حالت حتی هوای محیط نیز بطور مستقیم به صورت برخورد نمی‌کند.

با این اوصاف در حین استفاده از شیلد صورت، نیاز به استفاده از عینک ایمنی هم نیست. این محصول به یک هدگیر که روی سر می‌نشیند، مجهز است که اندازه آن با سایز سر کاربر تنظیم می‌شود و از نقطه اتصال با یک زاویه ۹۰ درجه به بالا و پایین حرکت می‌کند. شیلد را معمولا از جنس پلی کربنات تولید می‌کنند که سخت و مقاوم و همین‌طور شکل پذیر است؛ زیرا لازمست که شکل منحنی داشته باشد و دورتادور صورت را بپوشاند. استفاده همزمان از یک شیلد و یک ماسک تنفسی سوپاپ دار FFP۲ یا FFP۳ ترکیبی عالی و قابل اطمینان در برابر ویروس کرونا می‌سازد.

 

جنس پلی کربنات پلیمری ضد آب
قابلیت شست و شو دارد
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi