درباره  شرکت دانش بنیان پویش تدبیر کرانه

شرکت دانش‌بنیان پویش تدبیر کرانه (فیزتک) در زمینه طراحی، تولید و توسعه تجهیزات و سیستم های پیشرفته طیف سنجی فعالیت دارد. از جمله محصولات این شرکت آنالایزر آب قابل حمل (PWA-4000)، می باشد که سبکترین و کم حجم ترین اسپکتروفتومتر قابل حمل ایرانی است که می تواند بدون نیاز به برق تا 4 ساعت سنجش مداوم داشته باشد و به همین دلیل برای استفاده در میادین عملیاتی مناسب است. PWA-4000 مجهز به یک نرم افزار اختصاصی جهت اتصال به رایانه است که با نمایش طیف کامل جذب، رسم منحنی کالیبراسیون و محاسبه غلظت، نیازهای گوناگون کاربران را مرتفع می سازد (محدودیت در تعداد آزمایش و حجم ذخیره داده ها در PWA-4000 ). اندازه گیری بیش از 75 پارامتر مهم آب طبق روشهای استاندارد متداول با PWA-4000 امکانپذیر است. این دستگاه دارای کاربری آسان، سنجش سریع و نتایج دقیق است. از جمله قابلیت های دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد: - پایش آب، پساب و مایعات - اندازه گیری بیش از 70 پارامتر آب - منبع نور نسبتاً پایدار - اندازه گیری جذب، عبور و غلظت - خروجی داده ها در قالب Excel کاربردهای دستگاه: آب شرب، منابع آب زیرزمینی، زه آب کشاورزی، پساب، آب، نیروگاهی، استخرها و پارکهای آبی، پزشکی، شیمیایی، داروسازی و پتروشیمی سایر محصولات شرکت: طیف سنج، تکفام ساز، دستگاه بازرسی رنگ، نگهدارنده کووت و ...

 رزومه و کاتالوگ  شرکت دانش بنیان پویش تدبیر کرانه

 ارسال پیام به  شرکت دانش بنیان پویش تدبیر کرانه

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس نمایشگاه مجازی باما HSE


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی:    ۰۹۱۹۰۴۲۲۷۸۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک:     support@bamahse.com

  • امور مشتریان:     info@bamahse.com