درباره  سرو شیمی

شرکت سرو شیمی ویرا به شماره ثبت ۲۱۳۵۴ در زمینه تولید و توزیع مواد شیمیایی و محصولات وابسته فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدکننده برخی از محصولات پایه مانند پتاسیم نیترات، سدیم نیترات، کلسیم نیترات می‌باشد و در تولید سایر محصولات به صورت مشارکتی و سرمایه‌گذاری فعال می‌باشد.

طبق نظر هیئت‌مدیره شرکت و به منظور افزایش سطح بهره‌وری شرکت تمام فعالیت‌های تولید، بازاریابی، و عملیات شرکت مطابق با آخرین سطح تکنولوژی و صنعت دیجیتال می‌باشد. شرکت سرو شیمی در گذشته مطابق با فضای اقتصاد ایران و سیستم نابهره‌ور موجود حرکت می‌کرد و تلاش می‌کرد تا بتواند هزینه‌های سرسام آور سبک منسوخ شده مدیریت سازمانی را حفظ کند.

اما در زمانه‌ی کنونی و آینده‌ی نزدیک دیگر امکان حفظ چنین عملکردی وجود ندارد. افزایش بهره‌وری اصلی‌ترین رویکرد مدیریت در مواجهه با تمام تصمیمات است. امروزه بهره‌وری یک اقدام اضافی و غیر ضروری نیست و هر سازمانی برای بقای خود باید اقدام به افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های خود کند. شرکت در این راستا اقدام به تعطیل کردن دفاتر فروش مرکز شهر خود نمود و تمام فرایندهای بازاریابی خود را به فضای دیجیتال منتقل کرده است.

افزایش بهره‌وری در تولید خود را به صورت تولید خوشه‌ای نشان می‌دهد، در روش‌های نوین تولید ما تلاش می‌کنیم تا با همکاری تمام اعضای فعال در زنجیره ارزش یک محصول، کالایی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تولید کنیم.

تمام تلاش ما این است که با افزایش بهره‌وری و کاهش قیمت بتوانیم به مشتریان خود خدمات بیشتری ارائه کنیم. هرگاه مشتریان که عمدتا کسب و کارها هستند رشد کنند و قوی‌تر بشوند ما نیز رشد خواهیم کرد و این معنی یک اقتصاد پویا و قوی است.

 تماس با  سرو شیمی

 ارسال پیام به  سرو شیمی

سرو شیمی

 تماس با  سرو شیمی

 کلمات کلیدی

سرو شیمی
ارتباط با سرو شیمی

عنوان باکس

متن باکس