ترازو دیجیتال امرن مدل BF511

فروشگاه اینترنتی شریفی طب
دسته بندی:  سایر تجهیزات طب کار
برند: omron
ویژگی های محصول

2,700,000 تومان

ترازو از جمله ابزاری است که در روند کاهش وزن و کنترل آن، کمک شایانی می کند. ترازو دیجیتال امرن مدل BF511، کاملا حرفه ای و با تکنولوژی های پیشرفته ساخته شده و می تواند علاوه بر سنجش وزن، شاخص هایی همچون میزان چربی، درصد ماهیچه و شاخص BMI را اندازه گیری کند.

ترازو دیجیتال امرن مدل BF511 شاخص BMI ,میزان کمبود وزن، اضافه وزن و وزن ایده آل کاربر را متناسب با قد او ارزیابی می کند و در نهایت وضعیت نرمال و غیر نرمال کاربر را نیز اعلام می کند. واحد های اندازه گیری در این دستگاه به صورت کیلوگرم، پوند و استون تعریف شده است.

همچنین دستگاه قادر است تا اطلاعات شخصی مربوط به ۴ کاربر را به طور اختصاصی ذخیره کند. برای تعریف و تنظیم هر کاربر، کافیست دکمه مخصوص را فشرده و سپس به طور ۴ بار متوالی بر روی دستگاه قرار بگیرید. در کنار این یک جایگاه حافظه برای مهمان تعریف شده است.

سیستم استارت خودکار و خاموشی اتومات ترازو دیجیتال امرن مدل BF511، از دیگر قابلیت های ویژه این دستگاه است. بدین معنی که برای روشن شدن آن، کافیست بر روی دستگاه بایستید و برای خاموشی آن نیز تنها چند ثانیه دستگاه را بدون استفاده رها کنید. صفحه نمایش LED دستگاه نیز در ابعاد نسبتا بزرگ طراحی شده تا کاربر در هنگام خواندن اعداد حاصل از نتیجه دچار مشکل نشود.

از دیگر تکنولوژی های پیشرفته ترازو دیجیتال امرن مدل BF511 می توان به ۸ حسگر مجهز آن اشاره نمود. این سنسور ها برای جمع آوری و تفسیر داده ها از چند الگوریتم مختلف استفاده می کنند. بدین منظور کافیست یک نوبت صبح، پس از وعده نهار و یک نوبت پس از ورزش وزن خود را اندازه گیری کنید. در این حالت دستگاه یک نمودار کلی از تغییرات وزن را ارائه می دهد تا بتوانید بر اساس آن برنامه ورزشی و رژیم غذایی خود را تنظیم کنید.

  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi