درباره  شرکت هورسان توان سپند

شرکت هورسان توان سپند  با بیش از ده سال سابقه مدیریتی و با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه و مجریان متخصص در زمینه های مشاوره ، طراحی ، تهیه و تامین انواع سیستم های تهویه مطبوع و همچنین اجرا و نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان پروژه های خود ، با تکیه بر  اصول خود « رعایت اخلاق حرفه ای و رضایتمندی مشتریان » فعالیت می نماید.

این شرکت با سابقه انجام پروسه مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجرا ، تهیه و تامین تجهیزات بیش از 100 پروژه ، ازجمله دولتی و خصوصی با کاربری های گوناگون از قبیل (مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، هتل ، بیمارستانی ، دانشگاهی و … ) آماده ارائه خدمات به کارفرمان ، پیمانکاران و مشاوران محترم می باشد . شرکت هورسان با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه با پایه یک تاسیسات و کادر فروش مجرب گام نوینی جهت ارائه خدمات مطلوب مشاوره جهت انتخاب و طراحی سیستم تهویه مناسب برای پروژهای مشتریان خود برداشته است .

همچنین بهره گیری از شبکه گسترده در سطح کشور جهت خدمات پس از فروش به منظور اجرای صحیح و اصولی شبکه های تاسیساتی و نصب و راه اندازی استاندارد موجب بهبود شرایط بهره برداری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب گردیده .

اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش و سرمایه گذاری مشترک با برندهای مطرح جهان نظیر TICA از اقدامات و اهداف شرکت هورسان توان سپند می­باشد. همچنین گارانتی رسمی محصولات و خدمات پس از فروش برند تیکا در ایران تنها توسط شرکت هورسان انجام می­شود.

 

 ارسال پیام به  شرکت هورسان توان سپند

شرکت هورسان توان سپند
ارتباط با شرکت هورسان توان سپند

عنوان باکس

متن باکس