دستگاه ضدعفونی الکترواپتیکی هوشمند

شرکت آشکار پرتو پویا
ویژگی های محصول
رنگ دستگاه آنتی باکتریال به سفارش مشتری
کاتالوگ محصول
 • دانلود کاتالوگ.pdf
 • دستگاه ضدعفونی الکترواپتیکی هوشمند ویرونات در دو مدل (VN, VN+ ) با بهره گیری از تابش پر انرژی در محدوده طیف الکترومغناطیس با فرکانس و توان مصرفی مناسب و در مدهای کاری مختلف قادر است تا ویروس های مرگبار از جمله ویروس کرونا، آنلفونزا، سارس و... و نیز میکروب ها و باکتری ها را از طریق شکستن پیوند های مولکولی نگهدارنده (DNA) نابود سازد.

  با توجه به آنکه ویروس هایی نظیر کرونا تا چند روز بر روی سطوح ، اجسام و تجهیزات زنده باقی می ماند، بنابراین این روش پرتودهی یکی از موثرترین راه های شناخته شده در از بین بردن و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا بوده که پس از انجام تست های نهایی و تاییدیه سازمان های معتبر مربوطه به بازار ارائه گردیده است.

  از دستگاه ضدعفونی الکترواپتیکی هوشمند در ضد عفونی کردن اشیاء و لوازم جانبی خصوصاً وسایلی که به طور روزانه و به دفعات مورد استفاده قرار می گیرد و امکان شست وشو و یا پاک سازی کامل آنها وجود ندارد نظیر موبایل، ساعت، شارژر، جواهرات، کارت های بانکی، تجهیزات پزشکی، لوازم اداری و... به کار گرفته می شود. طراحی این دستگاه به گونه ای است که بدون نیاز به جابجایی اجسام در آن و دخالت کاربر، در مدت زمان کوتاه به صورت کامل پاکسازی صورت می گیرد. زمان ضدعفونی به ترتیب 3 دقیقه و همچنین 55 ثانیه می باشد.

  رنگ دستگاه آنتی باکتریال به سفارش مشتری
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

  دسترسی سریع

  باما در شبکه های اجتماعی
  logo-samandehi