ایمنی تخصصی تأسیسات الکتریکی

ایمنی تخصصی تأسیسات الکتریکی

مدرس: مهندس میلاد فتوت: کارشناس ارشد مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت، مدیر عامل شرکت تسلا صنعت سپهر

انرژی الکتریکی یکی از بهترین و پاک ترین انرژی هاست. الکتریسیته به راحتی منتقل می شود و قابل تبدیل به سایر انرژی ها است اما حفاظت و بهره برداری صحیح از آن با مشکلاتی روبرو بوده است. انرژی الکتریکی مانند سایر انواع انرژی دارای خطرات خاص خود می باشد و هدف از ایمنی برق حذف و یا کنترل این مخاطرات است.

برق و تجهیزات برقی موجب بروز مخاطراتی مانند شوک الکتریکی، گرما، حریق و انفجار می شوند. آشنایی با مباحث ایمنی عمومی برق می تواند از بسیاری از این مخاطرات پیشگیری کند.

نمایشگاه مجازی باما HSE، یک فضای رایگان دائمی جهت تبلیغات کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی در اختیار فعالان این حوزه قرار داده است. برای ثبت رایگان کسب و کار خود یا تبلیغات در سایت کلیک کنید.

نظرات و پیشنهادات

 • فدیعمی
  1400-08-30 08:47:48

  سلام ممنون که زحمت می کشید و دوره های برقی برای ما مهندسین برق برگزار می کنید

 • پاسح کارشناس سایت

  سلام دوست عزیز، ان شاالله مفید واقع شود. لطفا در معرفی وبینارها به دوستان باما را همراهی بفرمایید. در صورت داشتن تجربه خود یا دوستان می توانید در برگزاری وبینارهای تخصصی به ما کمک کنید. در سایت باما کسب و کارهای مرتبط با تست ارتینگ صنعتی و ایمنی برق معرفی شده است که می توانید ملاحظه بفرمایید.

 • رضایی
  1400-09-03 03:41:46

  سلام، چه تاریخی میتونیم در این دوره ثبت نام کنیم، الان که اقدام می کنم لینک ثبت نام برای بنده فعال نیست، ممنون

 • پاسح کارشناس سایت

  سلام دوست عزیز، مشکلی در ثبت نام نیست. ابتدا باید در سایت از طریق گزینه عضویت، عضو شوید. پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور و ورود به سایت، می توانید بر روی ثبت نام در وبینار کلیک و ثبت نام کنید. در صورت نیاز با شماره واتساپ 09171262204 تماس بگیرید.

 • مهدی
  1400-09-04 11:54:54

  سلام وقت بخیر ببخشید من می‌خوام در این وبینار شرکت کنم ،اگر امکانش هست لینک ثبت نام را برای من بفرستین

 • پاسح کارشناس سایت

  سلام دوست عزیز، لینک ثبت نام وبینارهای سایت تقریباً بصورت ماهیانه فعال می شود. ان شاالله لینک ثبت نام وبینارهای دی ماه نیز بزودی فعال خواهد شد.

حامیان