درباره  دانش بنیان به ساز انرژی

شرکت دانش بنیان به ساز انرژی در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های کنترل و هوشمند حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع از جمله موتورخانه حرارت مرکزی، چیلرهای جذبی و تراکمی، هوارسان ها، اتاق تمییز و … آغاز و در ادامه از سال 1389 شروع به تحقیقات در زمینه طراحی انواع کنتورهای اندازه گیری نمود.

این مجموعه از سال 1387 در زمره شرکت های مورد تایید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در زمینه تولید سیستم هوشمند موتورخانه قرار گرفت و از سال 1393 موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

 

همچنین شرکت دانش بنیان به ساز انرژی در سال 1392 پس از 4 سال تحقیق و توسعه موفق به اجرای سامانه انرژی میتر برای نخستین بار در ایران در یک پروژه مسکونی گردید.

از آن سال تا کنون به همت همکاران پرتلاش خود سعی در معرفی این تجهیز نمودیم که نتیجه آن شناخت سامانه انرژی متر یا همان سامانه تفکیک قبوض آب و برق و گاز در (Sub-Metering) جامعه مهندسی کشور بوده است.

در این راستا و در ادامه فعالیت های رو به رشد شرکت، از سال 1400 محصولات جدیدی در زمینه تولید کنتورهای هوشمند آب شهری (Metering) نیز آغاز گردید.

به لطف پروردگار متعال، همراهی مشتریان وفادار و کوشش همکاران ما در این مجموعه در حال حاضر محصولات با کیفیت شرکت به ساز انرژی در کشورهای منطقه مورد استفاده قرار گرفته و  صادرات محصولات نیز در کارنامه افتخارات شرکت ثبت گردیده است. 

 ارسال پیام به  دانش بنیان به ساز انرژی

دانش بنیان به ساز انرژی
ارتباط با دانش بنیان به ساز انرژی

عنوان باکس

متن باکس