درباره  شرکت ویستا طرحان صنعت VTS

شرکت ویستا طرحان صنعت در زمینه واردات تجهیزات تهویه مطبوع شامل دستگاه های هواساز، چیلر، فن کوئل سقفی و کانالی، پکیج یونیت، پرده هوا و یونیت هیتر از شرکت های VTS ، HITACHI  و CLINT فعالیت می نماید.

شرکت VTS CLIMA دارای 4 کارخانه در اروپای شرقی و مرکزی به مساحت بیش از 310،000 متر مربع و با بیش از 2600 پرسنل و 350 شعبه در سراسر جهان افتخار انجام 59،000 پروژه موفق در 5 قاره جهان را داشته است. بگونه ای که  630،000 دستگاه از این شرکت در کشورهای مختلف نصب گردیده و در هر ساعت پنج میلیارد متر مکعب هوا توسط دستگاه های VTS  در دنیا تهویه می گردد.

هواسازهای و فن کویل های VTS: کلیه دستگاه ها دارای گواهینامه Eurovent و TUV بوده و علاوه برسازگاری کامل با سیستم BMS مجهز به تکنولوژی بازیافت انرژی می باشند. ضمنا این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی اروپا در طراحی دستگاه های هواساز موفق به تولید دستگاه هایی با حداقل اتلاف انرژی و ماکزیمم بازده گشته است. از جمله این تکنولوژی ها می توان به تکنولوژیC-Shape Panel در ساخت بدنه دستگاه و استفاده از تکنولوژی دیواره هوا Fan Wall Technology در قسمت فن دستگاه ها اشاره نمود. فن ها به صورت Direct Drive  و از نوع Super Silent  می باشند. لازم به ذکر است هواسازهای این شرکت با کیفیتی بسیار بالاتر از سایر تولیدکنندگان و با قیمتی قابل رقابت در بازار ایران عرضه می گردد. 

چیلرهای هیتاچی: کلیه دستگاه ها برای شرایط کاری سخت حاره ای طراحی شده است، کمپرسور دستگاه ها ساخت هیتاچی ژاپن فن های کندانسور ساخت هیتاچی ژاپن، کنترل باکس و سایر تجهیزات کنترلی تماما از هیتاچی ژاپن تهیه و چیلرها در لابراتور طراحی شده توسط هیتاچی ژاپن در کشور امارات تست و برای آن  شماره لیسانس هیتاچی صادر می گردد. همچنین ساخت و تست دستگاه ها تماما بر طبق استانداردهای ژاپنی JIS صورت می گیرد. ضمنا کلیه چیلرها مجهز به سیستم Continuous Capacity Control بوده که با بکارگیری این سیستم کنترلی، مصرف برق چیلر متناسب با بار سرمایشی به صورت پیوسته تغییر کرده و در مواردی که ظرفیت سرمایشی کمتری لازم است علاوه بر کاهش مصرف برق، عمر دستگاه افزایش می یابد.

 ارسال پیام به  شرکت ویستا طرحان صنعت VTS

شرکت ویستا طرحان صنعت VTS
ارتباط با شرکت ویستا طرحان صنعت VTS

عنوان باکس

متن باکس