درباره  شرکت سفیر طب ایرانیان

در بحبوبه ی آغاز بحران ویروس کرونا در اسفند ماه 1398 و در حاشیه جلسات همفکری برای حل این بحران، آشنایی جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه های صنعتی و علوم پزشکی اصفهان کلید خورد. این آشنایی به منظور ورود به حوزه های پژوهشی میان رشته ای آغاز گردید و در ادامه، شرکت سفیر طب ایرانیان با تکیه بر تخصص این اعضا جهت حل مشکلات تولید داخلی در حوزه ی تجهیزات پزشکی در سال ۱۳۹۹ تأسیس شد.

اعضای هیئت موسس شرکت، با تجربه ای بالغ بر 15 سال در انجام پروژه های پژوهشی و صنعتی در تجهیزات پزشکی، ژنتیک و بیوتکنولوژی در داخل و خارج از کشور، توانایی مشاوره دادن، طراحی و اجرای صفر تا صد پروژه های مرتبط با این حوزه ها را دارا می باشند. این شرکت توانایی راه اندازی خطوط تولید و اخذ تاییدیه های سازمان غذا و دارو و اتحادیه اروپا را دارد.

آرمان نهایی ما تبدیل شرکت سفیر طب ایرانیان به یک شرکت توانمند، پیشرو و دانش بنیان بوده و اختصاص عمده وقت و انرژی مان در حیطه تولید تجهیزات و کیت های مرتبط با حوزه علوم پزشکی خواهد بود. ایمان داریم که اتکا به توانمندی های داخلی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و پیشرفت مستمر و مستقل کشور است.

 ارسال پیام به  شرکت سفیر طب ایرانیان

شرکت سفیر طب ایرانیان
ارتباط با شرکت سفیر طب ایرانیان

عنوان باکس

متن باکس