درباره  شرکت رایت آرین فارمد

یکی از مشکلات جدی در افرادی که در محیط کار ساعتهای طولانی بصورت نشسته یا ایستاده کار میکنند، ابتلا به نارساییهای عروق وریدی پا و واریس میباشد. ابتلا به این بیماریها علاوه بر بروز اختلالات و گرفتاریها در محیط کار، در صورت عدم پیشگیری، میتواند منجر به مشکلات پیچیده منجر شده و عواقب پر هزینه ای را به بیمار تحمیل نماید. مبتلایان در ابتدا دچار احساس درد و خستگی و ناخوشی در پاها شده و در موارد پیشرفته تر اتساع وریدها و متورم شدن آنها به شکل طناب پیچ و تاب دار، در سطح پوست پا رخ داده و نهایتا تورم شدید پا و تغییرات پوستی و زخم در بیمار ایجاد میشود.

موثرترین روش پیشگیری و درمان واریس و دیگر مشکلات وریدی، استفاده از جورابهای فشارنده طبی یا جوراب واریس میباشد. این جورابها با اعمال فشار مناسب در قسمتهای مختلف پا که به تدریج از پایین به بالا کاهش میابد، موجب فشرده شدن عروق و تسهیل جریان خون به سمت قلب شده و از تجمع خون در رگها و ایجاد آسیبهای بعدی جلوگیری میکند. لازم به ذکر است جورابهای واریس تنها در صورتی که تحت استانداردهای  مربوطه تولید شده باشند قابلیت درمانی دارند. متاسفانه انواع زیادی جوراب در بازار ارایه میشود که فاقد کیفیت لازم بوده و هیچگونه تاثیر مثبتی در پیشگیری و درمان ندارند. 

جورابهای شرکت رایت آرین فارمد با استفاده از نخهای باکیفیت سوییسی و پیشرفته ترین دستگاههای بافت آلمانی و با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و ارایه میشود. این محصولات دارای مجوز وزارت بهداشت و تاییدیه انجمن جراحان عروق کشور میباشد. همچنین این شرکت موفق به کسب استاندارد CE اتحادیه اروپا در زمینه محصولات پزشکی جهت جورابهای تولیدی خود شده است.

شرکت رایت آرین فارمد
ارتباط با شرکت رایت آرین فارمد

عنوان باکس

متن باکس