درباره  مشاوره مدیریت سورین

گروه مشاوره مدیریت سورین یک شرکت خصوصی فعال در زمینه مشاوره، اجرا و آموزش استانداردهای بین المللی، مدیریت کیفیت ، مدیریت ریسک و مدیریت استراتژیک می باشد، که با هدف ارتقاء سطح دانش مدیران و دانشجویان کشور، افزایش کیفیت و بهره وری و اجرای سیستم های بهبود مستمر در سازمان ها و شرکت ها توسط جمعی از متخصصین و مهندسین خلاق و باتجربه در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت نموده است.

تیم خبره مهندسی و مدیریتی شکل گرفته سورین و در راس آن آقای مهندس محمدعلی پرستان (سرممیز و مدرس بین المللی استاندارد، عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران و عضو کمیته فنی OIML/TC3 و OIML/TC10 سازمان ملی استاندارد ایران) با حضور خود توانسته در راستای ارتقا سطح دانش مدیران، افزایش کیفیت و بهره وری و اجرای سیستم های بهبود مستمر تاثیری شگرف در شکوفایی سازمان ها داشته باشد.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد مجموعه در سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که با مشارکت در تقویت بنیان های اقتصادی جامعه، تمام توجه خود را معطوف به دستیابی نوآوری نموده و با ارائه خدماتی شایسته و اثربخش شرایطی را فراهم آورده تا اداره سازمان ها پر بارتر، لذت بخش تر و با هزینه کمتر باشد.

ما در این مجموعه سعی بر آن داشته ایم تا بهترین خدمات را به سازمان ها ارائه نماییم، در این راستا اقدام به تشکیل تیم هایی کرده ایم تا بتوانیم با یکایک آنها آشنا شده، به نیازهای آنها پی ببریم و خدماتی با بالاترین معیار و تعهد ارائه نماییم.

این تیم ها با اجرای پروژه و ارائه ی آموزش ها در حوزه های مختلف صنعتی نفت، گاز و پتروشیمی، بیمارستان ها، هلدینگ های بزرگ اقتصادی، صنایع غذایی، صنایع ساختمانی، فروشگاه های زنجیره ای و … در بخش های دولتی، نیمه دولتی و خصوصی به یکی از ارکان مهم موفقیت در سازمان های پویا مبدل گردند

 تماس با  مشاوره مدیریت سورین

 ارسال پیام به  مشاوره مدیریت سورین

ارتباط با مشاوره مدیریت سورین

عنوان باکس

متن باکس