درباره  شرکت ایمن حریق پایدار

شرکت ایمن حریق پایدار به اجرای کامل سیستم های اعلام و اطفاء حریق در ساختمان ها و صنایع مختلف می پردازد.
شرکت ایمن حریق پایدار دارای اکیپ ها و تکنسین های حرفه ای و با تجربه جهت ارائه بالاترین کیفیت در اجرای تاسیسات اعلام حریق(برق) و تاسیسات اطفای حریق (مکانیک) طبق آخرین ضوابط بین المللی و سازمان آتش نشانی می باشد.

طراحی سیستم های آتش نشانی ( اعلام و اطفاء حریق ) یکی از حساس ترین و پر اهمیت ترین بخش های طراحی یک ساختمان یک مجموعه صنعتی می باشد به این دلیل که در صورت طراحی غلط علاوه بر امکان به خطر افتادن جان انسان ها، ضررهای مالی فراوانی را نیز به همراه خواهد داشت. لذا ایمن حریق پایدار با تسلط بر قوانین و ضوابط بین المللی (BS,NFPA) و قوانین مربوط به مبحث 3 مقررات ملی ساختمان ( حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق ) و نیز قوانین جاری و در سازمان آتش نشانی تهران و در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان با تجریه، به طراحی انواع سیستم های اعلام و اطفاء حریق بر اساس ضوابط سازمان آتش نشانی می پردازد که موجب رضایت مندی مشتریان گردیده است.
همچنین طراحی بهینه سیستم اطفاء حریق توسط مهندسین مبتکر و خلاق با استفاده از نرم افزار های هیدرولیکی و تخصصی مانند AUTOSPRINK و PIPE NET که باعث کاهش هزینه های فراوانی در مصرف لوله و اتصالات و دیگر تجهیزات اطفاء حریق میگردد.

 ارسال پیام به  شرکت ایمن حریق پایدار

شرکت ایمن حریق پایدار

 کلمات کلیدی

شرکت ایمن حریق پایدار
ارتباط با شرکت ایمن حریق پایدار

عنوان باکس

متن باکس