ایمنی کار در ارتفاع

ایمنی کار در ارتفاع

مدرس: مهندس جواد سدیدی: کارشناس ارشد مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

هر کار یا فعالیتی که در ارتفاع بیشتر از ۱٫۲ متر نسبت به سطح مبنا انجام شود، کار در ارتفاع تلقی می گردد. رعایت اصول ایمنی و استفاده از تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع، از پیامدها و آسیب های جبران ناپذیر احتمالی پیشگیری می کند. مقنی ها، کارگران برق و مخابرات، کارگران ساختمانی و ... افرادی هستند که باید از این تجهیزات ایمنی مانند هارنس، کلاه ایمنی، لنیارد، طناب نجات و ... استفاده کنند.

برای آشنایی با شرکت های تأمین کننده وسایل حفاظت فردی و تجهیزات ایمنی مانند فروشگاه ایمن مهراد، شرکت ایمن پیشرو، کارا صنعت ابزار و ... به سایت نمایشگاه مجازی باما مراجعه نمایید.

نظرات و پیشنهادات

 • صادق دمیا
  1400-09-01 05:48:37

  با سلام میخوام توی دوره هاتون شرکت کنم

 • پاسح کارشناس سایت

  سلام دوست عزیز، جهت شرکت در وبینارها لازم هست که ابتدا در سایت باما عضو شوید و یک نام کاربری و رمز عبور اختصاصی داشته باشید. پس از ورود و ثبت نام در وبینار، از طریق پنل کاربری گزینه لیست وبینارهای من، می توانید در وبینار شرکت کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره 09171262204 تماس بگیرید.

 • سیف الله مولودی
  1400-09-07 20:03:55

  سلام خسته نباشید من هر چقدر سعی کردم نتونستم داخل این وبینار ثبت نام کنم گزینه ثبت نام رو میزنم میره داخل وبینارهای ثبت شده ولی قبلا گزینه ثبت شد میوند. ممنون میشم راهنمایی کنید

 • پاسح کارشناس سایت

  سلام دوست عزیز، پس از ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور، در بخش کارگاه های سایت در وبینار موردنظر ثبت نام میکنید که از طریق کلیک بر روی دکمه ثبت نام انجام میشود. در ادامه وارد پنل کاربری، گزینه لیست وبینارهای من میشوید. نیم ساعت قبل از وبینار لینک ورود در این بخش فعال می شود و شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه ورود به وبینار، وارد وبینار شوید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به شماره واتساپ 09171262204 پیام دهید.

حامیان