درباره  مهندس آرمان امیری (مهندسی بهداشت حرفه ای)

آقای مهندس امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای بوده و در زمینه طراحی نرم افزارهای تخصصی بهداشت حرفه ای فعالیت دارند.

سیفتی سافت سایت تخصصی بهداشت حرفه ای با ارائه خدمات تخصصی طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های ایمنی و بهداشت حرفه ای، فروش لوازم حفاظت فردی و به اشتراک گذاری مقالات و مباحث علمی تلاش می نماید قدمی هر چند کوچک در رفع کمبود ها و پیشرفت سطح ایمنی و بهداشت در کشور عزیزمان ایران برداشته شود.

نرم افزار ها و محصولات طراحی شده توسط تیم سیفتی سافت بر اساس الزامات OEL کشور بوده و می توان گفت تمام نیاز های کارشناسان محترم صنایع و شرکت های اندازه گیری عوامل زیان آور را در رابطه با عامل زیان آور مربوطه رفع می نماید. نرم افزار های طراحی شده تاکنون شامل :

1- نرم افزار تخصصی ارگونومی Ergo : 

>روش های ارزیابی پوسچر شامل QEC-ROSA-RULA-REBA بدون نیاز به استفاده از جداول و صرف وقت

>حمل بار WISHA-NIOSH بدون نیاز به استفاده از فرمول های پیچیده 

>ارزیابی بار کار افراد بر اساس معیار OEL کشوری

2-نرم افزار ارزیابی روشنایی

در این نرم افزار شما میتوانید روشنایی عمومی شبکه ای یا IES و همچنین روشنایی موضعی را بدون هیچ محاسبه ای بدست آورید. در این نرم افزار علاوه بر محاسبه روشنایی های عمومی و موضعی ، ارزیابی نیز انجام می گردد.

3-نرم افزار ارزیابی صدا

در این نرم افزار شما میتوانید مواجهات محیطی افراد با صدا، دزیمتری صدا، آسایش صوتی و همچنین ارزیابی صدای دستگاهی را بدون هیچ محاسبه ای بدست آوردید. همچنین در این نرم افزار با توجه به الزمات ارزیابی در رابطه با مواجهه فرد نیز انجام داده و نتیجه را به شما اعلام میدارد.

4-نرم افزار TPQ

ترجمه لیست 472 مواد شیمایی به فارسی

ارائه اسامی تجاری سموم

قابلیت جستجو مواد بر اساس: نام ماده،CAS و حدود TPQ

قابلیت انتخاب چند ماده و چاپ لیست مواد انتخاب شده

5-نرم افزار مدیریت بازرسی ها WPTally

در این نرم افزار کارشناسان بعد ازهر مرحله بازرسی می توانند اطلاعات بازرسی خود را  ثبت نمایند. و در هر زمانی می توانند بدون نیاز به اینترنت، بازرسی های خود را مدیریت و آمار های لازمه را کسب دریافت نمایند.

6-همچنین اکسل های کد نویسی شده با ماکرو و بدون ماکرو جهت محاسبه شاخص ها و  سهولت در محاسبات مانند شاخص های استرس شغلی، تاب آوری، فرسودگی شغلی و ...

 محصولات  مهندس آرمان امیری (مهندسی بهداشت حرفه ای)

 ارسال پیام به  مهندس آرمان امیری (مهندسی بهداشت حرفه ای)

مهندس آرمان امیری (مهندسی بهداشت حرفه ای)
ارتباط با مهندس آرمان امیری (مهندسی بهداشت حرفه ای)

عنوان باکس

متن باکس