درباره  شرکت مهندسی نوآوران پاکان قطره

شرکت مهندسی نوآوران پاکان قطره، با بهره گیری از متخصصین و مبتکرین صنعت آب و فاضلاب، فعالیت های خود را در بخش های محیط زیست، آب و فاضلاب و بهداشت محیط در سال 1374 در شهر تهران آغاز نمود و تا کنون صد ها پروژه موفق در بخش های مذکور اجرا و به انجام رسانیده است.

این شرکت بعنوان مشاوری امین در خدمت صنعتگران، اساتید و محققین عزیز کشور بوده است و با خلاقیت و نوآوری های بسیار در رفع مشکلات محیط زیست، آب و فاضلاب، شیلات و آبزیان بسیار سهیم بوده است. ارائه محصولات و خدماتی گسترده جهت تصفیه آب مورد نیاز صنایع گوناگون و آب شرب منازل ومراکز صنعتی و خدماتی و تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی، مشاوره، ارتقا راندمان سیستم ها، عارضه یابی و ارائه طریق، تأمین تجهیزات، نصب و راه اندازی، بهره برداری و نگهداری تصفیه خانه، تامین مواد، خدمات فنی و مهندسی، ساخت و تولید از جمله فعالیتهای این شرکت می باشد.

محصولات تولیدی شرکت در یک نگاه: زلال ساز سوپر لاملا افزایش ظرفیت تصفیه خانه های آب و فاضلاب از طریق زلال سازی آب های گل آلود و فاضلاب ها در کمترین فضا و کوتاه ترین زمان. بسترهای ثابت رشد بیولوژیک (پکینگ مدیا) کاربرد در اغلب فرایندهای نوین و تلفیقی تصفیه بیولوژیکی فاضلاب نظیر AF،UAFB ،IFAS بسترهای متحرک رشد بیولوژیک (مدیای معلق) افزایش تولید بیومس در راکتور بیولوژیکی (کاربرد در فرایندهای نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب نظیر MBBR)

شرکت نوآوران پاکان قطره آماده برگزاری دوره های تخصصی:

  • کارگاه‌ های کارآفرینی و کامیابی
  • آشنایی با تجهیزات کاربردی تصفیه آب و فاضلاب
  • آشنایی با فرآیندهای نوین و کاربردی آب و فاضلاب

در محل سازمان‌ها، ادارات دولتی و خصوصی، دانشگاه‌ها و... به صورت حضوری و مجازی است.

 ارسال پیام به  شرکت مهندسی نوآوران پاکان قطره